phpBB Smartfeed

Protože nejste přihlášen nebo vám to nedovoluje váš uživatelský stav na fóru, můžete odebírat novinky jen ze seznamu veřejných fór, který je zobrazen dole. Prosím, přihlaste se nebo se zaregistrujte, pokud chcete odebírat novinky i z neveřejných fór.

Mnoho lidí objevuje výhody syndikovaných novinkových kanálů. S pomocí novinkových kanálů nemusíte navštěvovat web, abyste si přečetli jeho obsah. Toto rozhraní vám umožní velmi jednoduše vytvořit váš osobní novinkový kanál a zobrazit aktuální příspěvky ve vaší čtečce novinek. Pro registrované uživatele je povolené ověřování, které jim umožní zobrazit příspěvky ve fóru, které ostatní nemusí mít povoleno číst.

Výběr fór


Vezměte, prosím, na vědomí, že zobrazené kategorie a fóra jsou pro ty, kdo mají oprávnění k jejich čtení. Vybírání fór je vypnuto v případě, že vyberete možnost "Jen témata v záložkách".

Tučně zvýrazněná jména fór, pokud nějaká vidíte, jsou fóra, která administrátor požaduje, aby byla obsažena ve všech novinkových kanálech. Tato fóra nelze z výběru odebrat. Jména fór, jejichž text je přeškrtnutý, jsou administrátorem pro prezentaci v novinkových kanálech zakázána, a proto je nelze vybrat.


phpBB 3.1
Češtiny pro phpBB 3.1phpBB 3.2
Češtiny pro phpBB 3.2phpBB 3.0

Všeobecně
Odkazy

Filtry příspěvků


Zahrne příspěvky ve vybraném období do současnosti. Bez ohledu na zobrazené časové období je na tomto fóru nastaven limit 117 dnů, po kterém nebude načten žádný příspěvek. Je to nutné z důvodu, aby načítání novinkových kanálů nezpomalovalo celkový přístup do tohoto fóra.

Pokud necháte pole prázdné, v novinkovém kanálu bude moci být zobrazeno jakékoliv množství položek.

Další kritéria


Tradiční pořadí je výchozí pořadí používané v phpBB 2, což je pořadí kategorií, pořadí fór, čas odeslání posledního tématu (sestupně) a čas odeslání příspěvku.

Pokud necháte prázdné, příspěvek v novinkovém kanálu bude moci mít jakoukoliv velikost. Můžete nastavit tuto hodnotu na libovolné číslo nižší nebo shodné s limitem fóra, ale vyšší než nula. Poznámka: Pro zajištění odpovídajícího vykreslení, v případě, že příspěvek musí být zkrácen, bude HTML odstraněno z příspěvku. Maximum povolené administrátorem fóra je 30.

Formát & kontrola přístupu


Vezměte, prosím, na vědomí, že množství aplikovaného stylu novinek je ve skutečnosti závislé na možnostech vaší čtečky. Velká většina čteček nepoužije všechny HTML tagy. Více informací se dozvíte, pokud přejedete kurzorem přes text stylu.Generovat & otestovat


Pro zkopírování klikněte na URL. Všechen text bude automaticky vybrán. Potom ho zkopírujte a vložte do vaší čtečky novinek.


Otevře URL na nové stránce ve vašem prohlížeči. Novinkový kanál bude pravděpodobně vypadat lépe ve čtečce novinek.

cron